Мешканці Донеччини ініціювали фоточелендж у соцмережах до Дня вишиванки

Источник:  vchasnoua.com  /  18:18, 18 Мая 2022

Відучора на сторінках мешканців Донеччини у соцмережах почали з'являтися фотографії у вишиванках

У Фейсбуці донеччани активно почали публікувати власні фото у вишиванках, повідомляє «Вчасно». Таким чином жителі регіону відгукнулися на заклик Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, який розпочав фоточелендж «Вишиванка — символ України, символ кожної родини».

19 травня вже традиційно в Україні буде визначатися День вишиванки. Зазначимо, що з 2014 року вишиванка набула нового сенсу та популярності у Донецькій області. Щорічно її вдягає все більше мешканців Сходу, вона стала символом відродження свого національного коріння та символом незалежності України.

Сьогодні через російську воєнну агресію більшість жителів Донецької області вимушені були виїхати у більш безпечні міста, але кожен продовжує підтримувати зв'язок з рідним регіоном. Тому на заклик Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості одразу відгукнулися та взяли участь у фоточеленджі. Таким чином люди демонструють, що окупанатам не вдалося зруйнувати українську культуру та самоідентифікацію у Східній Україні.

Серед учасників — дорослі та дитячі творчі колективи, місцеві активісти, волонтери, культурні та громадські діячі, підприємці, звичайні патріотичні мешканці східного регіону.

Донецький обласний фоточелендж проходитиме з 17 до 19 травня. Знімки родинами у вишиванках запрошують публікувати з хештегом #ВишиванкасимволУкраїни.

Також 19 травня всіх запрошують приєднатися до участі у Всеукраїнському «Патріотичному Вишиванковому дефіле онлайн» — публікувати фото у соцмережах з хештегом #вишиванковедефіле.

ФОТО: Вихованці та керівник вокальної студії "Сольвейг ",Цдют м Слов'янськ

ФОТО: Вихованці та керівник вокальної студії "Сольвейг ",Цдют м Слов'янськ

Фото: Вихованці гуртків Волноваського БДЮТ

Фото: Вихованці гуртків Волноваського БДЮТ

ФОТО: учасники об'єднання Архітектура Нового лідерства / Слов'янськ

ФОТО: учасники об'єднання Архітектура Нового лідерства / Слов'янськ

Наверх