Реконструкція вулиці Сагайдачного почнеться у травні: що зміниться?

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:40, 11 Марта 2021

Реконструкцію вулиці Петра Сагайдачного, яка сполучає Контрактову й Поштову площі, почнуть наприкінці весни за проєктом-переможцем «Київська вітальня»

Про це Подільська РДА повідомила у відповідь на запит видання «Хмарочос».

Роботи почнуться з пішохідної частини вулиці. Власників бізнесів, розташованих на цій вулиці, просять підготувати паспорти опорядження та паспорти прив’язки фасадів будівель. Зараз готується тендер, щоб визначити підрядника робіт.

“Ескіз реконструкції Сагайдачного розробили для архітектурного конкурсу з ревіталізації Подолу у 2015 році. Тоді перемогла пропозиція команди «Київської вітальні». Кілька років потому команда архітекторів та урбаністів «Нова Контрактова» показала розроблений на основі цієї пропозиції ескізний проєкт. Передбачалося використати й на Контрактовій площі, і на Сагайдачного один тип мощення – жовту цеглу. На пішохідній частині вулиці пропонували висадити червонолисті клени (зараз там критично бракує озеленення), прибрати рекламу й не потрібні вже дорожні знаки”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Подільської райдержадміністрації, під час реконструкції на Сагайдачного замінять дорожнє покриття та всі інженерні мережі під ним.

Нагадаємо, вулиця Сагайдачного разом з Контрактовою площею стали пішохідними у 2017 році. Проте у травні 2020 року Окружний адміністративний суд у м. Києві скасував пішохідну зону. Та місто все ж відстояло пішохідну зону у апеляційному суді.

Наверх