Сержанти без вищої освіти зможуть обіймати офіцерські посади, - Міноборони

Джерело:  v-variant.com.ua  /  17:13, 30 Березня 2023

Саме вмотивований та досвідчений особовий склад дає змогу нашій державі отримувати все нові перемоги та звільняти раніше окуповані території

Заступник начальника відділу військової кадрової політики Департаменту кадрової політики Міноборони України полковник Сергій Литовченко зазначив, що в умовах інтенсивного ведення бойових дій суттєво підвищилась потреба у комплектуванні посад молодших офіцерів в Збройних Силах України.

Про це Сергій Литовченко заявив на брифінгу у Military Media Center, повідомляє пресслужба Міноборони.

За його словами, на цей час первинні посади молодшого офіцерського складу комплектуються за рахунок перш за все випускників вищих військових навчальних закладів, офіцерів запасу, сержантів і старшин, які мають вищу освіту.

Проте сьогодні на посадах офіцерів проходять військову службу певна кількість сержантів і старшин, які не мають вищої освіти та не пройшли відповідний курс військової підготовки.

Однак, зауважив Сергій Литовченко, ці військовослужбовці набули вагомий бойовий досвід і успішно виконують службові обов’язки на цих посадах.

З метою підвищення укомплектованості первинних посад молодшого офіцерського складу під час дії воєнного стану, 20 березня Верховна Рада ухвалила відповідний закон, який направлено на підпис Президенту України.

"Саме вмотивований та досвідчений особовий склад дає змогу нашій державі отримувати все нові перемоги та звільняти раніше окуповані території", - сказав Сергій Литовченко.

Вгору