Без масових заходів та відвідувань кладовищ: обмеження на Донеччині під час Великодніх свят

Джерело:  vchasnoua.com  /  19:15, 23 Квітня 2024

На Донеччині під час Великодня та інших подальших релігійних свят заборонено проведення масових заходів. Обмеження вводять через провокації з боку росіян

Великодні свята на Донеччині вкотре пройдуть із забороною на масові заходи. Зокрема, вірян будуть пускати до церков лише після завершення комендантської години. Про це інформує Краматорська міська рада з посиланням на рішення про впровадження додаткових безпекових заходів на час святкування Великодня, яке ухвалили на Раді оборони Донецької області.

«Росіяни використовують святкові дні для провокацій, а скупчення людей розглядають як потенційні мішені, тому на Донеччині продовжує діяти заборона на масові заходи та відвідування кладовищ і місць поховань, особливо під час Великодніх свят», — пише міська рада Краматорська.

Зокрема, найближчими днями правоохоронці посилено дбатимуть про неухильне дотримання жителями області комендантської години, яка триває з 21:00 до 05:00.

Також людям обмежать доступ до кладовищ, бо вони нерідко потрапляють під обстріли, дистанційні мінування з боку російських терористичних військ, а тому повною мірою гарантувати безпеку відвідувачів неможливо.

Нагадаємо, що Великдень цього року святкують 5 травня.

Після цього у першу неділю після Великодня 12, 13 чи 14 травня у різних регіонах України, люди приходять на кладовище, аби поминути родичів. Офіційно Радониця або, як ще кажуть Проводи, цього року випадає на 14 травня.

Вгору