Мешканці будинку на проспекті Павла Тичини у жовтні викликали поліцію через неадеквата, який на очах у людей намагався вбити кішку.
Видання «Вечірній Київ» повідомляло про те, що на спецлінію 102 надійшов дзвінок від очевидців про те, що на проспекті Павла Тичини сусід жорстоко б’є кота і не реагує на зауваження перехожих.
За вказаною адресою прибули екіпаж патрульних поліцейських, дільничні офіцери та слідчо-оперативна група Дніпровського управління поліції.
Офіцери з’ясували, що безпритульній тварині вдалося втекти від нападника. А обурені мешканці допомогли встановити номер квартири, в якій проживає зловмисник.
Тоді поліцейські затримали 38-річного чоловіка й з Дніпровською прокуратурою повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею — жорстоке поводження з тваринами.
Затриманий за побиття безпритульної кішки.
Суд обрав нападнику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Кішку, яку намагався вбити чоловік, відшукали та вилікували зоозахисники. Завдяки їхнім зусиллям, тварина знайшла свій прихисток у люблячій родині.
Днями слідчі завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження до суду для розгляду справи по суті.
За скоєне затриманому загрожує до восьми років в’язниці.
До слова, у Києві проводять тренінги патрульних та дільничних щодо правопорушень з жорстокого поводження з тваринами.
Під час проведення тренінгу для поліціянтів наголосили, що жорстоке поводження з тваринами може бути попереднім етапом насильства над людьми.
Дослідження ФБР і Скотленд-Ярду щодо злочинності показали, що 86% підлітків, які скоїли тяжкі злочини, раніше жорстоко поводилися з тваринами.
На тренінгу особливу вагу приділяють нормам гуманного поводження з домашніми, безпритульними, дикими та сільськогосподарськими тваринами, встановлених законодавством.
Департамент міського благоустрою провів тренінги для працівників служби «102» щодо важливості реагування на випадки жорстокого поводження із тваринами.