Біля метро “Святошин” у Києві після ремонту відкрили підземний перехід

Джерело:  shotam.info  /  15:31, 6 Лютого 2020

У КП “Київблагоустрій”, на балансі якого підземний перехід, запевняють, що сюди вже ніколи не повернеться стихійна торгівля. Загальна площа підземного переходу становить 563 квадратних метри

У Києві біля станції метро “Святошин” відкрили після ремонту підземний пішохідний перехід, повідомляє Сьогодні.

Зазначається, що раніше тут масово торгували квітами. Підземний перехід був закритий на ремонт з вересня минулого року. Днями його відкрили для пішоходів, і тепер люди можуть вільно пройти до станції метрополітену. 

“Раніше тут торгували квітами. Практично вся територія була заставлена рослинами. Людям було важко пройти крізь велику кількість торговців. А тепер тут простір!” – розповіла Ольга Боярчук, жителька Святошина.

Як він виглядає?

У КП “Київблагоустрій”, на балансі якого підземний перехід, запевняють, що сюди вже ніколи не повернеться стихійна торгівля. Загальна площа підземного переходу становить 563 квадратних метри.

“Ця підземна конструкція була закрита на ремонт у вересні минулого року. Ремонтні роботи тривали до грудня, після цього виконували роботи з благоустрою та облаштування переходу. Роботи з реконструкції обійшлися в 22 мільйони гривень. Стіни зроблені в тон підземних переходів метрополітену та самої станції – білого кольору. Перехід обладнаний 16 відеокамерами. Ними проглядається вся територія переходу від входу до виходу. Перехід обладнаний поручнями і пандусами для людей з колясками”, – розповів сайту “Сьогодні” Микола Бойко, в. о. директора КП “Київблагоустрій”.

До речі, інформація, записана камерами відеоспостереження, зберігатиметься два тижні. Це дозволить контролювати правопорядок у переході.

Транспортний хаб

Святошин – це великий транспортний хаб. Сюди прибуває електричка, приміський транспорт, міський наземний громадський транспорт. Пасажиропотік тільки на станції метро – в середньому близько 35 тисяч пасажирів щодня.

Нагадаємо, ремонт східного виходу тривав понад рік, його почали ще в лютому 2018-го. У переході та вестибюлі встановлювали ліфти, міняли плитку на стінах. Змінився за цей час і платформна зала станції. Тут стало світліше, на стінах і колонах з’явилася свіжа біла плитка, букви з назвою станції – нові.

Вгору