Біля севастопольського водозабору отруєно ставок: підозрюють «успішну протиповітряну оборону» окупантів

Джерело:  arc.construction  /  10:41, 12 Вересня 2022

При цьому в соціальних мережах поширили інформацію, що орієнтовно 4 вересня, під час чергової «успішної роботи протиповітряної оборони» російських загарбників, одна із запущених окупантами ракет впала саме в злощасний ставок

З 9 вересня підконтрольні російським загарбникам медіаресурси повідомляють про масовий мор риби в Камишловському ставку, розташованому біля однойменного севастопольського села та поряд з річкою Бельбек, неподалік від водозабору, який окупанти пафосно відкрили у 2021 році.

Місцеві жителі вказують, що останні декілька днів від води в ставку йде стійкий трупний запах, що в ньому загинула вся риба та що ніколи раніше на даному віддаленому від міської інфраструктури та підприємств об’єкті, розташованому в відносно благополучному місці, нічого подібного не відбувалося.

Окупанти змушені були «дослідити ситуацію», оскільки відстань від злощасного ставка до «нового водозабору», звідки вода подається на місто, дійсно вимірюється сотнею метрів. Фейковий «заступник директора департаменту природних ресурсів та екології» окупантів у Севастополі Вадим Післяк публічно пообіцяв встановити природу «забруднюючих речовин» до 15 вересня і, природно, при цьому «обнадійливо» заявив, що «місту нічого не загрожує».

Втім, місцеві жителі, які заявляли, що «три дні до ставку було неможливо підійти через сморід» впевнені, що водоймище було отруєне. При цьому в соціальних мережах поширили інформацію, що орієнтовно 4 вересня, під час чергової «успішної роботи протиповітряної оборони» російських загарбників, одна із запущених окупантами ракет впала саме в злощасний ставок.

Як уже повідомляли новини сьогодні, з липня 2022 року падіння зенітних ракет окупантів та їх уламків неодноразово викликали пожежі у степових та лісових масивах, а тепер, очевидно, «влучні російські зенітники» дісталися і до водойм Криму.

Результат дії ракетного палива на невелике замкнуте водоймище справді може викликати подібні різкі й очевидні негативні наслідки, та тепер залишається лише прогнозувати екологічні збитки, завдані десятками російських ракет, які «невдало полетіли», до акваторії Чорного моря.

Вгору