"Це просто дно": пропагандисти зліпили фейкове інтерв'ю Комарова з Будановим і осоромилися. Відео

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  12:19, 23 Травня 2023

Спочатку брехливе відео поширилось у соцмережах, а потім новину підхопили пропагандистські ЗМІ, прикрасивши сторінки своїх сайтів гучними заголовками

Днями відомий український телеведучий та мандрівник Дмитро Комаров опублікував ексклюзивне інтерв'ю з начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирилом Будановим, у якому, зокрема, порушив тему повернення анексованого Криму. Російські пропагандисти не змогли пройти повз цей діалог. Вони зробили фейкову склейку з вирваних із контексту відповідей Буданова, подавши це як "справжнє" інтерв'ю.

У російській версії діалогу глава ГУР нібито говорить про знищення кримчан після повернення незаконно окупованого півострова. Насправді Буданов не говорив нічого подібного. Фейковий ролик знайшов сам Комаров і розмістив у себе в Instagram, довівши брехливість російських псевдожурналістів.

"Росіяни в найкращих традиціях російської "журналістики" зробили фейковий ролик із нашого інтерв'ю з Будановим. Склеїли питання про те, як чинити після деокупації Криму з відповіддю Буданова з іншої частини програми – там, де він розповідає про знищення деяких категорій воєнних злочинців. У підсумку відео нарізали так, що у фейковому ролику все стало виглядати, ніби Буданов каже, що кримчан фізично знищуватимуть. Фейковий монтаж та зміна запитань/відповідей місцями змінили сенс інтерв'ю", – пояснив Комаров.

"Це просто дно": пропагандисти зліпили фейкове інтерв'ю Комарова з Будановим і осоромилися. Відео

Журналіст зазначив, що розпізнати фейк можна щонайменше за "стрибками" музики на фоні.

Спочатку брехливе відео поширилось у соцмережах, а потім новину підхопили пропагандистські ЗМІ, прикрасивши сторінки своїх сайтів гучними заголовками. Однак, як підкреслив Комаров, багато росіян після цього захотіли переглянути інтерв'ю Буданова повністю – про це свідчить статистика на YouTube. Яким було здивування агресорів, коли в оригінальному відео вони не побачили заяв українського розвідника про "знищення кримчан".

"Самі того не розуміючи, z-канали зробили чудову рекламу випуску з Будановим. І тисячі росіян, які навіть не збиралися дивитися це інтерв'ю, зайшли на ютуб і подивилися випуск повністю. Ми бачимо статистику – росіян цей випуск дивиться багато. Подивившись, вони переконалися, що російські z-канали поширюють фейки. А заразом подивилися все інтерв'ю, і не тільки його", – прокоментував Комаров.

https://news.obozrevatel.com/ukr/tv/propagandisti-zlipili-fejkove-intervyu-komarova-z-budanovim.htm

Українців фейкове відео від росіян анітрохи не здивувало. Після всієї пропагандистської маячні та абсурдних наративів, які ллються з екранів федеральних каналів та преси з 2014 року, подібні ролики викликають лише сміх та огиду.

"Відео переглядала тричі, дуже сподобалося, а від орків нічого іншого не очікується, кацапи – вони і в Африці кацапи", "Офігіти, тепер Буданов – їхній нічний кошмар. Нормальні та усвідомлені ніколи в таке не повірять", "Типова русня, що тут додати", "Російські журналісти – це дно, скільки людей задіяно в їхніх ЗМІ, і всі займаються цими вигадками, фейковими фото-відео, обпльовують чесних людей і боготворять виродків, вони обрали брехню своєю роботою. Ви уявляєте, скільки у рашці "людей" працює в цій галузі і вони ж бачать та розуміють, що роблять", – зазначено в коментарях.

"Це просто дно": пропагандисти зліпили фейкове інтерв'ю Комарова з Будановим і осоромилися. Відео

Раніше OBOZREVATEL писав, що Дмитро Комаров показав знімок, зроблений на кухні в одній із квартир звичайного житлового будинку Харківської області. На фото – хвостова частина від ракети РСЗВ "Смерч", яка буквально пронизала житло мирних харків'ян.

Вгору