Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами, запрошення для дітей прийшли в ті садочки, які обрали їхні батьки, тому не зрозуміло, чому досі відсутня реакція.
Якщо батьків не влаштовує садочок, який вони самі й обрали, то нехай відмовляться та дадуть змогу тим, хто стоїть наступним у черзі потрапити до дитячого навчального закладу. 7 тисяч місць, які залишаються порожніми через незрозумілі причини, – це штучно створений дефіцит місць у садочках”, – зазначив Валентин Мондриївський.
Аналізуючи існуючу систему запису, у Департаменті освіти та науки з’ясували, що часто батьки ставлять дітей у чергу у різні садочки і таким чином збільшують цю чергу. На сьогодні у профільному департаменті працюють над створенням певних правил для запису, щоб позбавитись прецедентів, коли дитину ставлять у чергу в понад сто садочків.
Також у місті ретельно перевірили реальну наповненість дитячих садочків і виявилось, що за 2019-2020 навчальний рік постійно не відвідували ДНЗ майже 40 відсотків маленьких киян. Тобто більше ніж 40 тисяч місць у садочках залишались порожніми, а бюджетне фінансування не припинялось.
Валентин Мондриївський назвав таку ситуацію марнотратством та поставив завдання розробити прозорий та дієвий механізм використання вільних місць у садочках.
Як повідомлялось, розсилку запрошень до садочків відновили з 1 липня.
Нагадаємо, у столиці з’явиться ще 4 комунальних дитсадки (СПИСОК).