Для мосту на Оболоні вже виготовили гігантські конструкції. ФОТО

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  13:31, 25 Травня 2023

Для Оболонського мосту блоки запроєктовані та вироблені за спеціальною технологією, яка не має аналогів в Україні

У Києві продовжується будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський.

«Укрсталь Конструкція» доставила партію металевих блоків для майбутнього мосту, які невдовзі стануть складовою частиною унікальної арки.

Схема розміщення сталевих конструкцій в арці мосту

Вдихнути життя в сміливу та амбіційну мрію архітекторів вдалося на заводі «Укрсталь Дніпро», який є флагманом в постачанні металевих деталей для українського мостобудування та має величезний досвід. Підприємство виконувало замовлення конструкцій для спорудження мосту у Запоріжжі.

Для Оболонського мосту блоки запроєктовані та вироблені за спеціальною технологією, яка не має аналогів в Україні. Вага одного блоку сягає від 2 до 7 тонн.

«Це штучне й високотехнологічне виробництво. Навіть у складні часи ми робимо все можливе, щоб швидко та якісно завершити замовлення, зробити свій внесок у цей довгоочікуваний та дуже символічний для киян проект», — коментує для «Вечірнього Києва» начальник відділу маркетингу ПрАТ «Укрсталь Конструкція» Дмитро Васильєв.

На фото деталі, які привезли на будівельний майданчик на Оболоні.

До теми. За словами мера столиці Віталія Кличка, міст на Оболоні будують так, щоб він був дуже гарним й відповідав стандартам парку «Наталка». До кінця року очікується завершення будівництва. Цей проект реалізується за кошти меценатів, зокрема мерії Великого Парижу.

Окрім пішохідного мосту, за задумом на острові Оболонський розмістять велику зону відпочинку з пляжами й місцями для занять спортом, створять велику пішохідну та велосипедну траси вздовж заток Оболонь та Собаче гирло: мале й велике кола для прогулянок і поїздок велосипедами. Маршрути будуть протяжністю 5 та 11 кілометрів відповідно.

В минулому році будівельні роботи на острові розпочалися. Там збудований технічний міст для заїзду будівельної техніки, про що «Вечірній Київ» вже розповідав й показував ситуацію на острові.

Вгору