«ДНР» проштовхує у переговори при ТКГ засуджену за тероризм пропагандистку

Источник:  vchasnoua.com  /  13:16, 21 Января 2021

Бойовики «ДНР» оприлюднили імена своїх представників від «громадськості», яких тепер планують долучати до засідань політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи

Ними стали засуджена за створення терористичної групи колишня директорка «Департаменту державної інформаційної політики Міністерства інформації ДНР» Майя Пирогова та колишній заступник міністра з надзвичайних ситуацій України в уряді Януковича Владислав Теличко. Про призначення повідомили підконтрольні бойовикам ЗМІ.

Розповсюджуючи біографію «учасників переговорної підгрупи ДНР», ресурси бойовиків чомусь приховали важливі факти з життя Пирогової. Так, місцеві ЗМІ скромно назвали її «блогеркою» і промовчали про те, що вона була «чиновницею» при окупаційній адміністрації і безпосередньо відповідала за наповнення пропагандистських ЗМІ «ДНР». У своїх чисельних сюжетах Пирогова звинувачує український уряд і Збройні сили у вбивствах мирного населення та активно поширює російські фейки, направлені на дискредитацію України і розпалення ворожнечі.

Її донька — Марія Пирогова — наразі є «депутатом народної ради ДНР». А сама Майя Пирогова має тюремний строк на вільній від окупантів території України. Так, у 2018 році Шевченківський районний суд міста Чернівці визнав її винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.258−3 ч.1 КК України (Створення терористичної групи чи терористичної організації — УП) та призначив їй покарання за даною статтею у вигляді 10 років позбавлення волі. Крім того, суд вирішив конфіскувати в Пирогової все її майно, за виключенням житла.

Ще одним «представником громадськості ДНР» став Владислав Теличко — уродженець Краматорська, колишній заступник міністра з надзвичайних ситуацій України в 2007 році. Також Теличко працював в управлінні МНС по взаємодії з Верховною Радою України та органами виконавчої влади з 2011 року. Як підкреслили в «ДНР», в березні 2014 роки він повернувся в Донецьк. Там він взяв участь у створенні «Союзу ветеранів Афганістану ДНР».

Обидва посібники терористів вже встигли взяти участь в засіданні підгрупи у рамках ТКГ по відеозв'язку. При чому, як зазначалося, їх присутність на закритому дипломатичному переговорному процесі не змогли пояснити представники ОБСЄ, які є організаторами зустрічей.

Таким чином, окупанти вчергове хочуть протягнути до переговорного процесу навіть не звичайних «представників громадськості», а справжніх ідеологів і поплічників терористичного режиму, які не мають нічого спільного з постраждалим від їхньої влади населенням.

Наверх