Досвід киян: реконструкція садочка вдвічі зменшила витрати тепла

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  12:37, 31 Жовтня 2022

Генеральний ремонт приміщень дитячого садка на Оболоні дозволив зменшити на 50% витрати теплової енергії

Про це розповідає заступник начальника управління освіти Оболонської РДА Олексій Пономаренко.

«У закладі дошкільної освіти №593 проведена реконструкція. А саме: роботи з утеплення фасадів, заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт покрівлі, прокладені нові інженерні мережі», – розповів Пономаренко.

Модернізований дитсадок на оболоні

Важливий досвід, за прикладом освітян може забезпечити економію тепла в оселях киян – це встановлення індивідуального модульного регулятора.

«Він дає можливість регулювати подачу тепла в будівлі та керувати інтенсивністю подачі тепла в залежності від погодних умов», – поділився заступник начальника районного управління освіти.

Садок був збудований майже 50 років тому. Він розрахований на 11 груп, це 205 дітей. Як розповідав під час проведення реконструкції садка міський голова Віталій Кличко, з 1999 року приміщення використовувалось не за призначенням – там була школа-гімназія, потім будівлю визнали непридатною для навчання дітей. Під час генерального ремонту обновили техніку і в харчоблоку та пральні.

Нагадаємо, найбільше електроенергії можна заощадити не стільки обмеженнями в окремій квартирі, скільки усім під’їздом або ОСББ.

Вгору