Дітки з клітки: чому молодь в росії готова вбивати. Ось це їх «руський мир»!

Джерело:  sprotyv.info  /  12:01, 14 Вересня 2023

Чим більше на росії мілітарі-пропаганди, культу війни та ось, нового тренду – культу «вагнера» та страху перед українцями, тим більше у росіян бажання вбивати

Що ж, як я й очікувала, довготривала, масова та агресивна мілітарі-пропаганда, яка триває на росії без перерви ще з часів срср, не тільки дала результати, а й зацементувала суспільство настільки, що вже само суспільство є механізмом пропаганди та конвеєром плодить штампованих людей. Людей, які вже мають зцементований алгоритм дій: ненавидь, вбивай.

Чим більше на росії мілітарі-пропаганди, культу війни та ось, нового тренду – культу «вагнера» та страху перед українцями, тим більше у росіян бажання вбивати. Однак, не маючи можливості реалізувати це бажання, але маючи уявлення про насилля, бо ж воно ллється річкою з екранів телевізора, від рідних родичів, вчителів, друзів, суспільства, росіяни плекають це насилля у собі й носять його до тих пір, поки не з’являється будь яка можливість реалізувати свої мрії та бажання.

Саме тому на росії зростають показники кримінальних злочинів. Бо росіяни реалізовують своє бажання насилля. Бо це вже їх норма життя. Бо іншого вони просто не розуміють та не бачать. Бо насилля, це частина їх виховання, побуту, відносин, суспільства. Старші покоління передають свій досвід насилля молодшим. Передають саме насиллям, бо іншого не бачили у своєму житті.

Насилля на росії є елементом побуту, як би страшно й незрозуміло це було читачам, але це факт.

Ви навіть не уявляєте рівень сімейного, виробничого, побутового, суспільного, політичного насилля на росії. От, наприклад, вибори. На росії це вибір без вибору, тобто люди голосують, бо є страх, бо є потреба, так, саме вже є відпрацьована до інстинкту потреба у насиллі, тому вони вибирають під тиском, який влаштували вже самі собі.

Але найстрашніше, що діти, яких виховали ці дорослі, ще страшніше за них. На росії діти грають у «вагнерів», в’язнів, війну, катів, катування полонених. Ми маємо показати світу цей жах. Бо росія це тоталітаризм, чистий, злий, холоднокровний, вбивчий тоталітаризм, де усе суспільство є гвинтиками у гільйотині, яка знищує світ.

Але, особливості тоталітаризму у тому, що закритий у своєму гетто, він починає вбивати. Поглянете на часи срср, то зрозумієте увесь драматизм й жах ситуації. Бо ж срср не міг дотягнутися до ненависних Штатів чи Німеччини, чи Франції, тому вбивав тих, кого зміг окупувати. Страхопудини срсрсовського «франкенштейну» знищували мільйони тих, кого вони називали «радянські громадяни». Радянські громадяни знищували радянських громадян. Радянські громадяни будували для радянських громадян тюрми та катівні.

Теж саме зараз відбувається на росії. Пропаганда плодить тих, хто буде знищувати самих росіян.

Так, це діти. Діти, які зросли у ненависті не мріють про щастя та мир, вони думають війною. Це, звісно ж, означає, що як би ми не хотіли, але ця війна на століття, до останнього росіянина. Діти будуть зростати та поповнювати ряди мобілізованих, аж поки росію не буде повністю закрито у її кордонах.

Звісно ж, вона не припинить нападки та військові дії, але згодом втратив міжнародний вплив, силу, технології та її поглине внутрішня війна, росія буде змушена втягнути свої отруйні щупальця, ось тоді ця отрута потече по венах самих росіян й знищить їх. Ознак цього вже стільки, що важко рахувати. Це й злочини, які масово скоюють пересічні росіяни, й повернення у суспільство «вагнерів» та військових, які не можуть зупинити у собі потреби у насильстві, й дітки, зрощені у клітці, які прагнуть пролити першу кров.

Новини з росії: Вчора о 07:50 ранку у школі в хуторі Червоний Десант Неклинівського району Ростовської області озброєний ножом 15-річний підліток, який приховав обличчя за маскою, при спробі зайти до школи поранив чотирьох дорослих – трьох співробітників і родича одного з учнів. Нападника затримано очевидцями. Встановлено, що нападником виявився учень 9 класу цієї школи, він страждає на психічне захворювання. Ніхто із дітей не постраждав. Стан тих, хто отримав поранення здебільшого легкого ступеня тяжкості, їм надається медична допомога, одна людина у важкому стані у лікарні».

Як надали покази свідки, хлопчик багато казав про те, що у його голові «много поляков и хохлов, которых нужно убить». Як ми бачимо, це дія отої самої агресивної пропаганди, що труїть росіян стільки років підряд. Щодо психічних захворювань у підлітка, то це навіть на Ростовщині нікого особливо не зачепило, бо ж люди знають реальність у школах, де кожен третій учень з психологічними відхиленнями, кожен п’ятий з вадами розвитку.

Горілка, наркотики та образ життя, який ведуть росіяни робить свою справу. Рівень освіти на расії вже давно впав, але не стільки від того, що вчителі безвідповідально відносяться до своєї роботи, скільки від нездатності дітей вчитися та сприймати інформацію.

Потім цей нападник трошки змінив свідчення та сказав, що йшов вбивати конкретного вчителя, щоб помститися. Що ж, й це зрозуміло. На росії у школах теж процвітає насильство, булінг, там відсутні дружні відносини, розуміння та повага. Вчителі ненавидять дітей, діти вчителів.

Ось це їх «руський мир». Ось це вони хочуть нести, як «культуру» у маси, тобто змушувати жити так нас, світ, нації, суспільства. Звісно ж, це не вийде, бо світ вибере не тоталітаризм та ось цю гоп-стоп «культуру», але, як на мене, це найкращий кінець для росії. Я маю на увазі міжнародне забуття, вирок людства – росіяни-злочинці та побудоване росіянами гетто для росіян, де росіяни будуть нищити росіян, бо зло має бути покарано.

Олена Степова для сайту групи ІС

Вгору