Як ремонтують найкоротший шлях із Сум до Києва (ФОТО)

Источник:  shotam.info  /  07:45, 24 Марта 2020

Це найкоротший шлях від міста Суми до столиці

На замовлення Служби автомобільних доріг Сумської області розпочався капітальний ремонт траси Н-07.

Як повідомляє “Автомагістраль-Південь”, траса Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» загальною протяжністю майже 340 км проходить Київщиною, Чернігівською та Сумською областями. Це найкоротший шлях від міста Суми до столиці. Проте більша частина дороги перебуває у незадовільному стані, тож автомобілісти, подорожуючи із Сум до Києва, вимушено надають перевагу іншому маршруту. У результаті їм доводиться долати більшу відстань.

Як ремонтують?

Минулого року «Автомагістраль-Південь» виконала ремонт відрізку дороги Н-07 (км 208+341-км 213+260) довжиною 5 км на ділянці від межі з Чернігівською областю до міста Ромни. Зі середини березня цього року ми продовжуємо ремонт ділянки дороги Н-07 в напрямку міста Ромни – виконуємо капітальний ремонт на двох відрізках загальною протяжністю майже 11 км (км 213+260 – км 218+320, км 218+320 – км 224+114).

“Наразі роботи проводяться одночасно на двох відрізках, де ми виконуємо фрезерування а/б покриття, земляні роботи в місцях влаштування перехідно-швидкісних смуг та пішохідні доріжки. За декілька днів також розпочнемо влаштування посиленої дорожньої основи із фрезерованого матеріалу та щебенево-піщаної суміші, оброблених комплексним в’яжучим (СФОВ) у змішувальній установці, яка розташована на новоствореній виробничій базі в селі Бацмани неподалік ділянки виконання робіт”, – розповіли у компанії.

Що планують?

Зазначається, що на наступному етапі передбачено влаштування трьох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого із крупнозернистого асфальтобетону, середнього – із дрібнозернистого асфальтобетону та верхнього – зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Капітальний ремонт цієї ділянки планують завершити до середини літа. У подальшому у планах «Укравтодору» також розпочати ремонт наступної 30-кілометрової ділянки траси Н-07 у напрямку від міста Ромни до міста Суми.

Наверх