Як святкуватимуть Новий рік і Різдво на Подолі

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:19, 7 Декабря 2021

Прогулянкова ковзанка, гірки з оглядовим майданчиком, резиденція святого Миколая

У День святого Миколая на Контрактовій площі відкриється святкова локація “Різдво на Подолі”, оформлена в європейському стилі. Тут облаштують льодову ковзанку, велику снігову гірку, атракціони, резиденцію святого Миколая. У фуд-зоні із будиночками в стилі традиційних європейських ярмарків можна буде придбати різдвяні сувеніри крафтового виробництва. Ялинку та ярмарок прикрасять 20 тисяч ліхтарів.

Як повідомляє Подільська РДА, велика святкова локація “Різдво на Подолі” площею 10 000 кв. м працюватиме із 19 грудня до 23 січня на Контрактовій площі та на вулиці Петра Сагайдачного (до вулиці Боричів Тік).

За інформацією Департаменту культури, для відвідувачів організатори облаштують льодову ковзанку, велику снігову гірку, атракціони, резиденцію Святого Миколая. На гостей чекатимуть святкового дійства. У фуд-зоні із будиночками в стилі традиційних європейських ярмарків можна буде придбати різдвяні сувеніри крафтового виробництва. Ялинку та ярмарок прикрасять 20 тисяч ліхтарів.

Головна цікавинка цієї зими – унікальна прогулянкова ковзанка серед скверу біля оглядового колеса, довжиною понад 200 метрів, та шириною 6 метрів, з альтанкою для відпочинку, кав’ярнею та музичною сценою. У центрі ковзанки розташують лаунж-зону з оркестром та сцену.

Кожен охочий зможе придбати квиток онлайн або на місці. Будуть встановлені тюбінгові гірки заввишки 6 метрів із оглядовим майданчиком на вершині гірки.

За гастрономічну складову локації відповідатиме відомий гастрофестиваль “Вулична Їжа” та “Бухта”. У святкові та вихідні дні планується активна розважальна програма, а маленьких відвідувачів вітатиме святий Миколай.

Новорічні свята – найулюбленіша пора дітей та дорослих. У наш час соціальної турбулентності, пандемії і суцільних стресів дуже важливо надати людям привід для радості та єднання. Департамент культури піклується, щоб у програмі святкування були враховані потреби різних верств мешканців, забезпечено вільний доступ до свята інклюзивних груп, а також, щоб у всіх святкових місцях було суворо дотримано протиепідемічні обмеження. Концепція видовищ передбачає весь спектр вражень: цікаві розумні розваги, якісний фудкорт, концертну програму, конкурси, атракціони”, – зазначила директорка Департаменту культури Яна Барінова.

Наверх