Єдиний е-квиток у Києві можна купити онлайн

Источник:  shotam.info  /  09:35, 13 Марта 2019

Нагадаємо, міська рада затвердила правила використання електронного квитка в столичному пасажирському транспорті

Приват24 Android запустив продаж єдиного електронного квитка для проїзду в метро та міському транспорті Києва. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як придбати квиток:

  • У мобільній версії Приват24 в меню «Транспорт» вибрати іконку «Київ» і купити квиток.
  • Після оплати в Приват24 з’явиться електронний квиток з QR-кодом, який потрібно відсканувати в спеціальних пристроях у столичному наземному транспорті або на нових турнікетах метрополітену.

Що таке е-квиток?

Е-квиток – спеціальна проїзна картка, придбавши яку, надалі можна буде поповнювати коштами на проїзд. Пасажиру достатньо лише піднести квиток до валідатора. Проїзд оплачено. При цьому контролери матимуть спеціальні прилади для перевірки транспортної картки.

Де можна придбати картку?

Придбати електронний квиток можна на станціях метро. Після придбання транспортну картку потрібно буде зареєструвати на сайті е-квитка.

Зокрема, продаж і поповнення транспортних карт вже здійснюється на станціях метро “Хрещатик”, “Театральна”, “Майдан Незалежності”, “Академмістечко”, “Лісова”, “Арсенальна”, “Теремок”, “Видубичі”, “Сирець” і “Почайна”.

Уточнюється, що при поповненні на велику кількість поїздок діють такі ж знижки, як при покупці проїзного в метро: до 10 поїздок – по 8 грн, від 50 і більше поїздок – по 6,5 грн.

Як поповнити картку?

Поповнити картку можна також в особистому кабінеті киянина і в терміналах iBox. Найближчим часом придбати і поповнити Kyiv Smart Card буде можна в терміналах самообслуговування, розташованих у всіх вестибюлях метрополітену, станціях швидкісного трамвая, касах Т-кіосків. Тільки поповнити можна буде в мобільному додатку Kyiv Smart City, терміналах 2click, на сайтах iPay і Portmone. Найближчим часом оплатити проїзд можна буде і банківською карткою.

 

Для впровадження системи єдиного електронного квитка в комунальному транспорті Києва встановили спеціальні зчитувальні пристрої – валідатори. Пасажиру достатньо просто прикласти е-квиток до системи – проїзд оплачений. Контролери, у свою чергу, мають окремі пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка.

Нагадаємо, міська рада затвердила правила використання електронного квитка в столичному пасажирському транспорті. 

Наверх