Канатна переправа через Дніпро буде. Вже знайшли інвестора

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:37, 15 Января 2021

Переможцем інвестиційного конкурсу для реалізації проєкту «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова» стало ТОВ «Активна країна»

Про це йдеться в розпорядженні КМДА №9 від 11.01.2021. Орієнтовна загальна вартість облаштування об’єкта інвестування становить 3,6 млн грн.

Невдовзі між інвестором та замовником реалізації проєкту – КП «Плесо» буде укладено договір.

Територія облаштування атракціону складається із двох земельних ділянок – 0,02 га (розташована біля Арки дружби народів у Печерському районі) та 0,05 га (на території острова Труханів у Дніпровському районі).

Будівництво капітальних споруд на цій території заборонено. Натомість мають встановити винятково збірно-розбірні тимчасові конструкції, без облаштування фундаментів, без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території. Окрім того, інвестор зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин атракціону без завдання шкоди території та природним об’єктам.

Зазначається, що облаштування атракціону канатної переправи жодним чином не стосується реалізації масштабного будівництва канатної дороги за маршрутом: Арка дружби Народів, Поштова площа, Труханів острів.

Наверх