Кияни просять заборонити рух автівок на території Труханового острова

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:26, 11 Вересня 2023

Жителі столиці вимагають заборонити рух автомобільного транспорту на території Труханового острова від Північного до Паркового моста

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

«Труханів острів – це унікальна рекреаційна зона, яка давно стала улюбленим місцем для занять спортом та активного відпочинку для киян та гостей столиці. Щодня велика кількість бігунів, велосипедистів, ролерів тренуються тут. У вихідні десятки спортивних шкіл та тренерів проводять заняття для своїх учнів, серед яких багато дитячих груп. Зараз це одне з небагатьох місць в Києві, де проводяться різні спортивні заходи та змагання», – зазначив автор звернення Дмитро Хандусь.

За його словами, останніми роками місцева влада багато зробила для розвитку цього місця. Зокрема, були встановлені автоматичні боларди для зменшення кількості автомобілів, які можуть заїжджати на територію острова зі сторони Північного моста.

«Проте, через необґрунтовано велику кількість виданих перепусток спостерігається значна кількість автомобільного транспорту, що створює небезпеку для відпочиваючих та спортсменів, бо рухатись можливо лише по узбіччям дороги», – відмітив активіст.

Тож містяни пропонують заборонити там рух автомобільного транспорту, за винятком поліції, швидкої допомоги, пожежної та інших екстрених служб.

Вгору