“Київ Цифровий” вже відновив сервіси для оплати проїзду – деталі

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  08:59, 15 Мая 2022

На 16 травня 2022 року заплановане відновлення електронної оплати проїзду в громадському транспорті

Міський застосунок «Київ Цифровий» уже відновив сервіси QR-квитків і транспортних карт, щоб користувачі могли придбати поїздки заздалегідь.

Як відомо, 24 лютого місто зробило проїзд у метро та наземному громадському транспорті безкоштовним для евакуації мешканців із Києва. Поїздки на транспортних картах були збережені, а QR-квитки — «заморожені».

На своїй Facebook-сторінці команда Цифрового розповіла про деталі повернення розділу оплати проїзду:

  • користувачі, які мали поїздки на транспортних картах, уже можуть переглянути їх у застосунку. Якщо з 24 лютого карту валідували у транспорті, поїздки у рідкісних випадках могли помилково списатися. Вони автоматично повернуться на карти протягом місяця;
  • користувачі, які мали проїзні на березень, 16 травня автоматично отримають проїзні на червень у застосунку;
  • користувачі, які станом на 24 лютого мали дійсні QR-квитки, 16 травня отримають квитки в застосунку. Термін дії квитків повністю відновиться – на 15 днів. Як і раніше, QR-квитками у застосунку можна ділитися з друзями або родичами.

«Наступним етапом стане впровадження оплати проїзду банківською карткою в наземному транспорті», – повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO), заступник голови КМДА Петро Оленич.

Уже сьогодні у «Київ Цифровий» доступні: поповнення транспортних карт, перегляд їхнього балансу та історії поїздок, а також придбання QR-квитків.

Нагадаємо, З понеділка, 16 травня, в Києві буде відновлено електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті. Як в метро, так і в наземному транспорті.

Наверх