Київ з’єднають велодоріжкою з набережною Ірпеня

Источник:  shotam.info  /  12:53, 19 Июня 2019

Коли ми починали створювати набережну вздовж річки Ірпінь, то вже традиційно отримали багато критики. Тепер – це одне з улюблених місць жителів і гостей нашого міста

Нова набережна в місті Ірпінь після повної реконструкції охопить узбережжя річки Ірпінь до 6-ої лінії в селищі Романівка. Далі в планах з’єднати набережну зі столичним житловим масивом Академмістечко сучасною велосипедною доріжкою. Про це повідомляє Наш Київ.

“Коли ми починали створювати набережну вздовж річки Ірпінь, то вже традиційно отримали багато критики. Тепер – це одне з улюблених місць жителів і гостей нашого міста”, – зауважили у міськраді.

 

Перша черга робіт з реконструкції нової набережної Ірпеня була виконана в минулому році і включила благоустрій пляжної зони, зони барбекю, облаштування місць риболовлі та дитячого майданчика, оновлення моста, укладання алей, освітлення та озеленення території.

“Надалі ми плануємо продовжити набережну до Романівки, а звідти вона повинна перерости у велосипедну доріжку до Академмістечка – це створить величезний туристичний потік до міста Ірпінь і стане на десятки років туристичної житлової поповнення Ірпінського міського бюджету», – заявили у міській раді.

Наверх