Київський зоопарк запрацював в режимі парку – кого можна побачити

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  11:09, 12 Мая 2022

Зоопарк в Києві розпочав роботу в режимі парку: відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк

Як повідомили в зоопарку, з перших днів війни він працював у закритому для відвідувачів форматі. Попри це персонал цілодобово знаходився поруч зі своїми підопічними та надавав тваринам необхідну допомогу.

Зазначається, що від початку вторгнення росії на територію України у зоопарку врятували та надали прихисток 141 тварині й наразі продовжують забезпечувати їхню реабілітацію.

«КиївЗоо відкриває свої двері для відвідувачів, тож тепер всі охочі зможуть побачити врятовану тигрицю Далілу, цілий «дитячий садочок» мавпенят, різноманітних черепах, птахів та ящірок. А також на гостей чекають горила Тоні та бегемот Лілі у своїх літніх оновлених вольєрах, лемури на зелених острівцях, і звичайно слон Хорас, леви, жирафи, олені, ведмеді та багато інших наших мешканців», – розповіли в зоопарку.

Для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого сховища.

Каси продажу квитків працюють з 10:00 до 15:00, на території зоопарку можна перебувати до 16:30.

Детальніше – на сайті київського зоопарку.

Наверх