Як зауважили у UAnimals, таких собак не можна перегодовувати. Краще давати їм їжу кожні 3-4 години невеликими порціями. Адже шлунок уже пристосувався до того, що отримує мало харчів, і їхній надлишок може призвести до завороту кишок чи проблем з обміном речовин.
Найкраще давати корм чи готову їжу, які мають високий вміст білка, низький – вуглеводів, і містить магній, калій і фосфор. Також корисними будуть вітамінно-мінеральні добавки, жирні кислоти Омега 3 і 6 та амінокислоти глутамін або аргінін.
Перші декілька днів (до 5) ліпше годувати м’яким (вологим) кормом чи готовою їжею. Слідкувати за кількістю випитої води – на 1 кг маси 50 мл і більше. Вода обов’язково має бути чистою. З часом, якщо загальний стан собаки задовільний, можна поступово збільшувати як і об’єми порцій, так і інтервал між прийманням їжі.
Заборонено годувати тварину, яка тривалий час голодувала, жирною та важкою для травлення їжею, будь-якими кістками, молочними чи кисломолочними продуктами.
За першої ліпшої нагоди тварину слід показати ветеринару.
Дотримуючись цих простих, але важливих правил, ви можете допомогти вижити змученим війною чотирилапим. Догляд за твариною – це велика відповідальність. Не залишайте їх у біді, адже кожне життя – цінне.