Маріупольчанка Тетяна вивезла своїх тварин з окупованого міста під обстрілами

Джерело:  vchasnoua.com  /  12:34, 25 Травня 2024

«Деякі тварини загинули під час обстрілів»: жителька Маріуполя рятувала чотирилапих з блокадного міста, а тепер допомагає їм на вільній території

Жителька Маріуполя під обстрілами вивозила своїх тварин з блокадного міста. Прихисток жінка знайшла у Києві в притулку де й нині працює з тваринами.

Маріупольчанка Тетяна вивезла своїх тварин з окупованого міста під обстрілами/ Скриншот із відео

Маріупольчанка Тетяна зустріла повномасштабне вторгнення із десятком котів та собак вдома. Вона опікувалася безпритульними тваринами.

Під час повномасштабного вторгнення деякі з її чотирилапих загинули внаслідок обстрілів. З рештою тварин жінка наприкінці квітня 2022 року, виїхала з блокадного Маріуполя. Але після цього ще поверталася до міста, щоб відвести гуманітарну допомогу, медичні препарати для собак та котів, пише Маріупольська міська рада.

Прихисток Тетяна знайшла у Києві. Тут спочатку приходила як волонтерка до Всеукраїнського центру адопції безпритульних тварин «Patron Pet Center», який розташовується на ВДНГ.

«Поступово тварини та колектив стали, як рідні. Тож почала працювати у центрі, адже хочеться допомагати тваринам, які залишилися без власників», — зазначає жінка.

Нині до центру привозять тварин з деокупованих, окупованих територій та прифронтових зон. Тут їх оглядає ветеринар, надають повноцінне харчування. Усі бажаючи можуть прийти та вигуляти тварин. Це допомагає їх соціалізувати та підготувати до прилаштування у родини.

Вгору