Масштабний ремонт Індустріального мосту: як перекриватимуть та що зроблять

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  14:36, 26 Февраля 2021

27 лютого, «Київавтодор» розпочинає капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Борщагівської та вул. Вадима Гетьмана, який називають «Індустріальним». Вперше за 44 роки. Що буде зроблено та яким чином обмежуватимуть рух

Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Густєлєв. За його словами, автомобільна частина шляхопроводу і тротуари зазнають масштабного ремонту вперше з моменту його побудови у 1977 році, тобто за 44 роки.

Що планують зробити

У рамках капітального ремонту на мосту буде влаштована нова монолітна плита, гідроізоляція, деформаційні шви, перехідні плити. Після цих робіт шляхопровід отримає нове асфальтобетонне покриття. Також буде замінено перильне і колесовідбійне огородження, опори контактної мережі тролейбусу та повністю відремонтовані тротуари.

Обмеження руху

Ремонтні роботи виконуватимуться в 2 етапи: на першому етапі для ремонту буде закрита права половина автопроїзду в напрямку центру міста та ліва половина автопроїзду в напрямку Кільцевої дороги. Прохід пішоходів на першому етапі буде здійснюватися тротуаром шляхопроводу зі сторони станції метро «Шулявська».

«Із 07:00 27 лютого буде перекрито 1,5 смуги руху автопроїзду в напрямку центру міста. У середині наступного тижня також буде закрито для проїзду 1,5 смуги руху автопроїзду в напрямку Борщагівки», – роз’яснив заступник голови КМДА.

Скільки триватимуть роботи

Триватиме перший етап робіт до кінця травня, після чого розпочнеться наступний етап робіт.

Також вже незабаром, як тільки дозволять погодні умови, будуть продовжені роботи з капітального ремонту самої вул. Борщагівської. На черзі – ремонт ділянки від Повітрофлотського проспекту до Індустріального шляхопроводу в напрямку житлового масиву Борщагівка.

В минулому році в рамках капітального ремонту вул. Борщагівської вже влаштоване нове 3-шарове дорожнє покриття, тротуари з ФЕМів та освітлення на ділянці від вул. Гарматної до Індустріального шляхопроводу, а також нижній та середній шари дорожнього покриття від Індустріального шляхопроводу до Повітрофлотського проспекту. Крім того, триває влаштування на вулиці велодоріжки.

Наверх