Мавпи і лемури у зоопарку повернулися на свої зелені острови: приходьте подивитися

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:40, 24 Травня 2024

Мавп і лемурів у КиївЗоо тепер можна побачити просто неба – днями вони повернулись на свої зелені острови

Мавпи і лемури у зоопарку повернулися на свої зелені острови: приходьте подивитися

Про це повідомили у Київському зоопарку.

https://www.facebook.com/watch/?v=781022163785761

Як розповіли доглядачі, родина з шести капуцинів уже насолоджується своєю природною оазою посеред озера. Там на острові без парканів та огорож ростуть великі розлогі дерева висотою понад 10 метрів. Між ними є спеціальні дерев’яні конструкції для стрибків і прогулянок. Мавпи мають власний оглядовий місточок над озером та дерев’яний грибок від спеки і дощу. Також у них є чотири помости для «пікніків».

На двох сусідніх островах розмістилась сім’я з двох лемурів варі. Вони мають свій затишний будиночок для відпочинку, також дерев’яний грибок від спеки і дощу та помости для «поглинання» ласощів. Для активностей тварин між деревами закріплені спеціальні канати.

Четвертий і найбільший острів у зоопарку облюбувала велика родина з дев’яти котячих лемурів, серед яких і «діти війни» – Байрактар та Джавеліна. Там посеред розлогих дерев і кущів встановили три дерев’яні помости, натягнули чотири пенькові канати, а також облаштували штучний водограй-грибочок від сонця та дощу.

Побачити острови та їхніх мешканців жителі та гості столиці можуть на нижньому парку КиївЗоо.

Зазначимо, вхід у зоопарк відкритий до 17:00, перебувати на території можна до 18:30.

Час роботи квиткових кас: пн – з 12:00 до 17:00, вт–нд – з 10:00 до 17:00. Також можна із знижкою придбати квитки онлайн на сайті.

Вгору