Про це повідомляє пресслужба Київради.
Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів, за 4 роки е-звернення здобули значну популярність: кількість користувачів, що підтримують ініціативи складає понад 2,5 мільйони осіб. До голосування було допущено 6005 петицій.
Загалом 57 електронних петиції до Київради подолали прохідний бар’єр у 10 тисяч голосів. З них 14 реалізовано, ще 18 у процесі виконання, не підтримала міська влада 12 ініціатив. Петиції дійсно стали інструментом спілкування громади і міської влади”, – підкреслив Прокопів.
За його словами, процедура подання петицій все ж потребує вдосконалення. Тому міська влада цікавиться думкою киян – за допомогою яких інструментів їм зручніше реєструватися на сайті, аби підтримати петицію та скільки голосів вона має набрати.
Долучайтеся до голосування, щоб зробити сервіс е-звернень ефективнішим”, – закликає секретар Київради.
Опитування можна пройти за посиланням. Голосування триватиме до 8 червня 2020 року.
У Київраді нагадують, наразі щоб підтримати електронну петицію або проголосувати за ту чи іншу ініціативу, необхідно авторизуватися через офіційний веб-сайт Київської міської ради (через картку киянина, за допомогою “Bank-ID”, “Mobile-ID”, за допомогою електронного цифрового підпису або безпосередньо на веб-сайті). Е-ініціатива розглядається міською радою, якщо вона набрала не менше 10 тисяч голосів.
Як повідомляв “Великий Київ”, серед останніх петицій, що подали кияни – прохання не відновлювати автомобільний рух на Контрактовій та Сагайдачного, замінити безкоштовний проїзд пільговикам адресною допомогою, створити велодоріжку для слуг народу, що вимушені їздити на позашляховиках та ін.