Мінкульт запустив безкоштовні онлайн-курси з вивчення й удосконалення української мови, - Ткаченко

Источник:  censor.net  /  15:23, 9 Апреля 2021

Усі, хто має бажання вдосконалити знання української мови, може зробити це онлайн та безкоштовно

Міністерство культури та інформаційної політики запустило безкоштовні онлайн-курси з вивчення й удосконалення української мови.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава міністерства Олександр Ткаченко, передає Цензор.НЕТ.

"Онлайн-курси під час карантину - додаткова можливість для саморозвитку. Тому пропоную вдосконалити свою українську мову.

Допоможе платформа від МКІП, що об’єднує одразу декілька сайтів з вивчення української. На ній доступні ресурси з різними форматами навчання: текстовому, відео або в інтерактивному – виконуючи вправи і завдання з правопису. Спробувати можна за посиланням: https://speakukraine.net/#project", - написав він.

За словами Ткаченка, сайт підійде для будь-якого рівня володіння: як для носіїв, так і для іноземців, що хочуть опанувати українську мову самостійно.

"Додатково для іноземців раджу спробувати сайт https://ukr.lingva.ua Він має ширший спектр уроків – їх понад 100, і всі вони безкоштовні", - зазначив міністр.

"Обидві платформи постійно доповнюються, інтегруючи туди нові ресурси. Також є можливість запропонувати додати власний сервіс на платформу.

Пам’ятайте: не соромно мати пробіли. Соромно не заповнювати їх", - резюмував Ткаченко.

Мінкульт запустив безкоштовні онлайн-курси з вивчення й удосконалення української мови, - Ткаченко 01

Наверх