Дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору, пішохідний міст. Звели його за кошти меценатів — іноземних та українських. Конструкції для мосту були виготовлені ще на підприємстві «Азовсталь». Їх привезли до Києва буквально за кілька тижнів до початку повномасштабної війни, – розповів Віталій Кличео.
Підсвітку основної конструкції не вмикатимуть, тільки економне LED освітлення перил мосту, зазначає міський голова.
Будівництво об’єкту розпочали в 2021-му. На початку повномасштабної війни призупинили. І відновили навесні минулого року. Тоді ж розпочали облаштування рекреаційної зони відпочинку.
https://www.facebook.com/watch/?v=1603957753787918
Раніше “ВК” розповідав, що на острові планують кілька десятків об’єктів рекреації – спортивні зони як для важкої атлетики, так і для оздоровчого фітнесу, також велика територія для дітей. Аби місце було доступним для кожного, до берегів пролягатимуть довгі пандуси. Гуляти на території острова мажна буде з пустими руками – бо обіцяли встановити фонтанчики з питною водою (вочевидь, безкоштовні) та невелику фуд-зону. Досадять на території дерев – для тих, кому бракує паркових зон в місті.
На будівництво моста-хвилі метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 грн. Пізніше уряд Тайваню надав на добудову ще 2,5 млн доларів фонду “Майбутній Київ”, який заснували мер Києва Віталій Кличко та забудовник Ігор Ніконов.