Місто-зірка: топ-10 фільмів, в яких "засвітився" Київ

Источник:  apostrophe.ua  /  10:41, 20 Июля 2021

Для киян може стати несподіванкою

Для киян може стати несподіванкою той факт, що столицю України регулярно знімають в голлівудських стрічках та інших відомих картинках.

"Апостроф" склав список фільмів, в яких зйомки проводилися на вулицях Києва, або місто "миготіло" в історії.

 • Перша серія 23 сезону "Сімпсонів" розповідає про українську мафію, там миготить мальована столиця України.
 • У третій частині "Трансформерів", 2011 рік, в сюжеті з'явилася Київська область.

 • В "Докторі Хаусі", 8 сезон, 13 серія, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, так як хотів допомогти їй отримати грін-карту. Хаус вішав на стіну портрет Шевченка і говорив жінці, що у неї симпатична бабуся.

 • 4. В "Континуумі", 2 сезон, 2 епізод, засвітився Михайло Булгаков, а точніше його твір "Біла гвардія". Там книга представлена як розповідь про українських націоналістів, які загинули за рідний Київ.

  5. У знаменитому фільмі "Схід-захід", 1999 рік, також засвітилася столиця України.

  6. У фільмі "Планета мавп: Революція", 2014 рік, миготіли до кадри з Майдану, що ілюструють апокаліпсис в світі.

  7. У картині "Смерть Сталіна" 2017 рік, показано будівлю КМДА на Хрещатику, яку тимчасово перетворили на приміщення НКВД, павільйон Експоцентру - в Будинку Союзів.

  8. У гучній стрічці "Тенет", 2020 рік показана сцена в нібито в Національному оперному театрі Києва, але насправді початок фільму знімали в Талліні, а не в столиці України.

  9. У фільмі "Останній найманець", 2021 рік, під час зйомок в серпні-вересні минулого року Ван Дамма бачили на Шулявці біля ТРЦ "Космополіт", на вулицях в Подільському районі та в Бортничах. Поки подробиці не повідомляються.

  10. У стрічці "Четверта влада", 2011 рік, в кадрах миготять Хрещатик і однойменна станція метро, станція "Харківська", Європейська і Софійська площі.

  Наверх