На київській трасі ремонтують транспортну розв’язку

Источник:  shotam.info  /  15:45, 13 Августа 2019

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області

На автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський триває капітальний ремонт транспортної розв’язки (км 25+307) у Бориспільському районі. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області.

“На даний час виконуються роботи демонтажу монолітної плити прогонової будови. Роботи виконує підрядна організація ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, в рамках реалізації проєкту буде капітально відремонтовано шляхопровід протяжністю 99,8м побудований ще у 1972 році, розташований на транспортній розв’язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський ( ділянка Бортничі – Мала Олександрівка). Він має важливе соціально-економічне значення – забезпечує транспортне сполучення між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва і сполучає між собою міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. 

“Реалізація даного інфраструктурного проєкту покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, підвищить безпеку руху та мінімізує вплив транспорту на екологію”, – переконують дорожники.

Як нагадують у Службі автодоріг, у зв’язку з проведенням капітального ремонту, рух автотранспорту на шляхопроводі закрито на період з 20.07.2019р до 20.10.2019 р. Розворот для транспорту здійснюється на існуючих розв’язках на км 23 та км 31 автодороги М03 Київ- Харків – Довжанський.

Наверх