На столичних ринках та ярмарках можна буде розплачуватися карткою

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  09:44, 8 Березня 2023

Про це повідомили у пресслужбі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

«ПриватБанк» вже провів консультацію щодо впровадження терміналів на Бессарабському, Володимирському та Житньому ринках.

У Києві на ринках та ярмарках з’явиться можливість оплачувати покупки не лише готівкою, але й банківською карткою. Про це повідомили у пресслужбі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

«Оскільки суспільство все частіше у своєму житті надає перевагу безготівковому розрахунку над готівковим, виникло питання щодо запровадження такого розрахунку на продовольчих ярмарках та ринках у місті Києві», — йдеться у повідомленні.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва разом з «ПриватБанком» вже розробили план заходів з впровадження безготівкового розрахунку на ярмарках та ринках.

Представники банку вже провели консультацію щодо впровадження терміналів на Бессарабському, Володимирському та Житньому ринках.

Такі ж консультації провели з 320 суб’єктами господарювання, які продають товари на ярмарках у Дніпровському, Печерському, Святошинському та Шевченківському районах. Робота у цьому напрямку триває.

Також у Києві працюють над запровадженням безготівкової оплати у маршрутках. Восени 2022 року оплата карткою запрацювала на всіх автобусних маршрутах Києва, а минулого місяця — і в Київській кільцевій електричці.

Вгору