На варті кордону - милі та пухнасті. Фото

Источник:  apostrophe.ua  /  10:08, 3 Июля 2022

Незамінний службовий собака: українські прикордонники показали пухнастого помічника Кені

Наблизити перемогу над російськими окупантами українським захисникам допомагають чотирилапі друзі. Пес-сапер Патрон шукає вибухонебезпечні предмети, цуценя Байрактар попереджає наших бійців про атаки ворога, а "універсальний солдат" Зорро може виконати будь-яке бойове завдання. Пухнастий помічник є й у прикордонникків, і вони вирішили познайомити українців зі своїм плюшевим партнером.

Фотографії милого компаньйона опублікували у Telegram-каналі Державної прикордонної служби України. "На варті кордону - милі та пухнасті", - сказано у підписі до знімків.

Фото: t.me/DPSUkr

Помічник українських прикордонників - американський кокер-спаніель на прізвисько Кені. У відомстві зазначили, що він є незамінним службовим собакою, адже представники цієї породи - чудові мисливці та відмінні компаньйони. "На рахунку їхніх маленьких носиків чимало виявленої зброї, вибухівки та наркотиків", - наголосили співробітники.

Фото: t.me/DPSUkr

Саме такого партнера обрав собі український прикордонник на ім'я Владислав. Вони разом із Кені опановують курс з виявлення наркотичних речовин.

Фото: t.me/DPSUkr

Фото: t.me/DPSUkr

Наверх