На Відрадному встановили спортивний майданчик для занять Street Workout

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:46, 13 Января 2022

У Солом’янському районі столиці встановлено спортивний майданчик для занять Street Workout на сучасних вуличних тренажерах

Про це повідомив депутат Київради, член постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Олександр Тимченко.

За його словами, необхідно розвивати спортивну інфраструктуру у всіх мікрорайонах столиці задля популяризації здорового способу життя серед киян.

«Депутатський корпус підтримав ініціативу киян. За кошти платників податків міста Києва було встановлено сучасний майданчик для Street Workout. Відтепер всі охочі можуть займатись фізичною культурою на вуличному майданчику. Потрібно створювати комфортні умови для тренувань неподалік від будинків, адже важливо заохочувати людей до здорового способу життя», – зазначив Тимченко.

Street Workout – це популярний спортивний напрямок із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування на турніку та брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Наверх