Інформаційна оборона: на Одещині вздовж кордону встановлять глушники сигналів з Придністров’я

Джерело:  usionline.com  /  20:47, 7 Червня 2024

Це необхідно для того, щоб припинити потік дезінформації від російських інформаційних каналів, які працюють на створення маніпулятивних новин та паніки аби викликати у людей недовіру до української влади

Спеціальні ретранслятори, які глушитимуть телекомунікаційні сигнали з Придністров'я встановлять вздовж кордону в Одеській області. Це необхідно для того, щоб припинити потік дезінформації від російських інформаційних каналів, які працюють на створення маніпулятивних новин та паніки аби викликати у людей недовіру до української влади.

Про це розповів Олег Кіпер на пресконференції за підсумками року роботи на посаді голови Одеської ОВА, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

За його словами, до 15 червня вдовж усієї смуги кордону Одеська область завершить вставлення спеціальних ретрансляторів. Ці пристрої глушитимуть телекомунікаційний сигнал, який поступає на територію регіону з Придністров’я.

У нас є проблема з Придністровським сегментом. Сьогодні та до 15 червня ми маємо завершити по всій смузі кордону установлення всіх ретрансляторів. Незабаром почнемо їх тестувати щодо потужності, щоб не збити сигнал GSM (ред. — сигнал мобільного зв’язку). На сьогодні Держспецзв’язок працює на цім питанням, — пояснив Олег Кіпер.

Кошти на встановлення ретрансляторів виділили з держбюджету. Наразі відомо про підключення та підготовлення до роботи восьми глушників, ще сім під’єднають до системи найближчим часом.

Ми хочемо їх приглушити та трохи дати їм послухати нашого, щоб вони були обізнані також, зауважив голова Одеської ОВА.

Зазначимо, що через Придністровський регіон Республіки Молдова прокремлівські засоби масової інформації продовжують розповсюджувати свою пропаганду серед мешканців прикордонних територій аби підірвати довіру людей до української влади.

Вгору