Новий пішохідний міст поєднає у велику рекреаційну зону парк “Наталка”, набережну та Оболонський острів

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:07, 29 Березня 2023

У Києві триває будівництво пішохідного мосту та облаштування острову Оболонський. Після завершення робіт ці об’єкти стануть частиною великої рекреаційної зони, в якій також буде парк “Наталка” і набережна. Для комфорту відвідувачів збудують підземно-наземний паркінг як біля зоопарку

Про це розповів у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Сподіваюся, нашим планам нічого не завадить, і вже цього року ми презентуємо киянам та гостям столиці ще одну перлину зеленого і гарного Києва”, – уточнив він.

За словами Віталія Кличка, місто розвиває велику рекреаційну зону, в якій – і парк “Наталка”, і набережна, і острів Оболонський, куди вестиме новий міст.

Також складовою комфортного відпочинку буде паркінг, який планують звести недалеко від парку. Аби люди, які приїжджатимуть відпочивати, могли впорядковано залишати свої автівки. Паркінг буде підземно-наземним – таким, як побудували в столичному зоопарку. Та буде об’єктом подвійного призначення, тобто використовуватиметься й як укриття під час повітряної тривоги”, – розповів столичний голова.

Він додав, що ща Оболонському острові територію облаштують зі збереженням флори і фауни, а також висадять нові дерева та кущі.

Вже узгоджений дендроплан. Відвідувачів радуватимуть і декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо“, – зауважив мер.

Віталій Кличко нагадав, що на зведення пішохідного мосту бюджетних грошей місто не залучає. Будівництво відбувається за кошти меценатів та кошти Метрополії Великого Парижа. Іноземні партнери виділили допомогу саме на цей проект.

Нагадаємо, автором проекту мосту є Андрій Миргородський. Міст довжиною 140 метрів буде оснащений динамічним підсвічуванням і нагадувати форму хвиль. Хвилі піднімаються до центру і “затихають” до країв конструкції.

Вгору