Облаштування Оболонського острова мають завершити до Дня Києва

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:29, 23 Листопада 2023

Наразі для острова створили дендроплан. Тут окрім збережених дерев та кущів будуть висаджені нові. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо

На острові Оболонський просуваються роботи з влаштування зони відпочинку.

Наразі там створена основа під мощення доріжок, зводяться габіони в деяких місцях. Вирівняна зона пляжу. Замовником робіт є КП «Плесо».

«Гадаю, якщо все буде добре у державі, то до наступного Дня Києва ми зможемо представити свою роботу — 300-метрову сучасну й комфортну пляжну зону на острові. А вкупі з пішохідним мостом-хвилею, велодоріжками, спортивними та дитячими ігровими майданчиками, без торгівлі, це буде великий рекреаційний магніт для киян», — розповів «Вечірньому Києву» директор КП «Плесо» Вячеслав Савицький.

Наразі для острова створили дендроплан. Тут окрім збережених дерев та кущів будуть висаджені нові. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо.

Будівельники завершили зводити арки мосту у вигляді хвилі з обох сторін входу до Оболонської затоки. Готуються опори під найвищу частину арки-хвилі.

Міст ще не має пішохідного полотна, яке частково буде прикріплено вантами до найвищої арки. Нагадаємо, міст складатиметься з п’яти хвиль, загальною довжиною 160 метрів та шириною 4 метри. Конструкція буде підсвічуватись різними кольорами. Також, коли на мосту збиратиметься певна кількість людей — вмикатиметься музика. Завершити будівництво планують у 2024 році.

Що мають побачити гості Оболонського острова влітку наступного року показує «Плесо» у візуалізації.

«Вечірній Київ» також повідомляв, що на річці Либідь продовжують роботи з розчищення підземної (колекторної) частини, які мають завершити у грудні. Місто має два плани щодо впорядкування та ревіталізації літописної Либеді.

Вгору