Обмін старих ламп розжарювання на LED стартує 16 січня: що потрібно знати?

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:32, 11 Січня 2023

Уряд ухвалив постанову про експериментальний проєкт для ефективного споживання електроенергії. Українці зможуть обміняти по 5 ламп розжарювання на 5 світлодіодних ламп за підтримки ЄС

Як повідомляє Мінцифра, з 16 січня програма почне працювати в режимі бета-тестування. Участь зможуть взяти українці віком від 18 років.

Це допоможе зекономити електроенергію, забезпечити баланс енергоспоживання та вистояти під час енергокризи.

Як працюватиме програма

  • Взяти участь можна в два способи: з попереднім замовленням через “Дію” і без нього.
  • Якщо ви попередньо замовляєте лампи через “Дію”, то вони гарантовано будуть у відділенні Укрпошти, яке ви вказали під час замовлення. Забрати нові лампи можна протягом 5 робочих днів після підтвердження в застосунку.
  • Якщо не маєте можливості замовити лампи онлайн, можна прийти до відділення Укрпошти з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання. Однак без попередньої заяви ви не можете бути точно впевнені в наявності LED-ламп у відділенні.

Про початок бета-тесту і запуск послуги в “Дії” оголосять додатково.

Нагадаємо, всього уряд планує замінити українцям 50 млн ламп.

Зауважимо, російські терористи з жовтня запустили близько 1000 ракет на об’єкти критичної інфраструктури України, пошкодивши всі до єдиної ТЕС і ТЕЦ. Через це у країні запровадили відключення світла, а громадян закликають до тотальної економії.

Вгору