Одеська міськрада скуповує квартири для переселенців

Джерело:  www.048.ua  /  17:12, 7 Жовтня 2022

Про це повідомляє пресслужба мерії

Одеська міськрада придбає квартири для внутрішньо переміщених осіб, які приїхали в Одесу через війну. Житло будуть використовувати для тимчасового користування.

Про це повідомляє пресслужба мерії.

Однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири придбає управління капітального будівництва Одеської міської ради за рахунок коштів субвенції державного бюджету та коштів Одеської міської територіальної громади. Вони перейдуть у комунальну власність територіальної громади для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.

Квартири купують у межах міста Одеси у зданих або житлових будинках, що будуються (з терміном введення в експлуатацію до 1 листопада), або на вторинному ринку за найнижчою ціною. Квартири повинні бути самостійними, з усіма зручностями та відповідати встановленим санітарним та технічним вимогам (придатні для проживання, з повним внутрішнім оздобленням), у житлових будинках, що не належать до старого та аварійного фондів).

Гроші за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформленого договору через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безготівковим розрахунком у гривні. Вартість квартири повинна включати всі витрати, пов'язані з оформленням права власності і сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів). Пропозиції приймаються у строк до 10 листопада 2022 року письмово за адресою вулиця Комітетська, 10а, кабінет № 307 (канцелярія) у робочі дні з 09:00-13:00 та 14:00-16:00. Довідки за телефонами 740-72-80; 740-72-81. Електронна адреса: ukb@omr.gov.ua

Вгору