Як повідомляють у КОДА, стаціонарні пункти працюють в закладах охорони здоров’я. Це означає, що стартувала чергова ланка другого етапу вакцинації і до мобільних бригад додаються також стаціонарні пункти щеплень.
Щеплення проти COVID-19 найпершими отримають сімейні лікарі та їхні помічники.
В той же час у повідомлення зазначається, що з 29 березня по території країни будуть відкриті ще більше ніж 2500 пунктів щеплення, які розпочнуть свою роботу в разі надходження нової партії вакцин.
“З моменту надходження нової партії вакцин розпочнеться запис на вакцинацію людей віком від 80 років, яких також передбачено вакцинувати в другому етапі дорожньої карти. Також з 29 березня запланована вакцинація людей віком від 80 років, які попередньо записалися до листа очікування в додатку Дія або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19. Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними “, – інформує влада Київської області.
До слова, вакцина від коронавірусу може з’явиться у вільному продажу в Україні не раніше літа-осені 2021 року.
Як відомо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Першим індійською вакциною прищепився медик із Черкас. Київщина отримала 16 600 COVID-вакцин Oxford/AstraZeneca. Першою щеплення проти коронавірусу отримала лікарка Тетяна Шульженко, яка працює завідувачкою дорослого інфекційного відділення у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.
Українців наразі вакцинують препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). Зазначимо, що кияни не надто довіряють вакцині Covishield, якою зараз вакцинують українців. Навіть співробітниця МОЗу, сказала, що має більше довіри до вакцини Pfizer.