Ощадбанк надає гранти на виробництво дронів: умови програми

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:20, 21 Травня 2024

Ощадбанк надає грант для підприємств, які спеціалізуються на виробництві БпЛА. Гранична сума гранту становить 8 млн грн, які потрібно освоїти протягом 12 місяців з моменту отримання

Грантова програма діє в рамках проєкту єРобота, в якій ексклюзивним банківським партнером є Ощадбанк. Ця програма зокрема охоплює виробників безпілотних літальних апаратів.

У рамках цієї програми держава через банк може покрити до 80% суми гранту, що означає, що заявник повинен внести власні кошти у розмірі 20% або більше від загальної суми, інформує голова правління Ощаду Сергій Наумов.

Умови отримання гранту

Фінансову підтримку від держави можуть отримати виробники дронів, незалежно від того, чи є вони фізичними або юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями.

Однією з основних умов є створення нових або розширення потужностей існуючих підприємств, що займаються виробництвом повітряних і космічних літальних апаратів, а також придбання основних засобів виробництва, які не підлягатимуть відчуженню. Крім того, важливим є створення нових робочих місць.

За умовами програми, протягом трьох років після отримання гранту заявник повинен сплатити податки та збори у розмірі отриманої суми гранту.

Як отримати грант

Для подання заявки на отримання гранту можна звернутися особисто у відділення Ощадбанку або скористатися порталом Дія. Необхідно мати при собі заяву та бізнес-план.

Після подання заявки, протягом п’яти днів Ощадбанк перевірить її, а держава своєю чергою прийме рішення про надання гранту протягом 15 днів. Після цього Міністерство економіки повідомить банк про рішення, а він — повідомить про це отримувача гранту.

Вгору