Отримати підтримку постраждалим від війни: в Україні працює 11 Центрів допомоги врятованим

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:14, 8 Грудня 2023

В Україні працюють уже 11 Центрів допомоги врятованим, які безкоштовно надають комплексну підтримку з різних питань: від розміщення та гуманітарної допомоги до психологічної або правової допомоги

Центри допомоги врятованим створені для реагування на виклики війни. Тут і внутрішньо переміщені особи, і місцеві мешканці можуть отримати соціально-психологічну допомогу, юридичні консультації та інформаційну підтримку з різних питань. Фахівці та фахівчині Центру також надають комплексну спеціалізовану допомогу у випадках насильства, пов’язаного з війною та забезпечують доступ постраждалих до необхідної допомоги.

Також створена Платформа допомоги врятованим. Це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Звернутися на гарячі лінії по допомогу до державних і неурядових сервісів підтримки постраждалих внаслідок воєнних злочинів можна конфіденційно та безпечно за посиланням.

Вгору