Паралельна реальність, або отвєт Голівуду? росіяни знімають серіал у "днр". Фото

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:06, 11 Травня 2023

«Своя» атмосфера: чим живуть тимчасово захоплені росіянами території Донбасу

На тимчасово окупованих територіях панує паралельна реальність. Люди користуються дощовою водою, їдять сухпайки мобілізованих військових рф, а окупанти замість того, щоб міняти ситуацію — знімають пропагандистські фільми.

Печиво мобілізованих солдат рф у одному з кіосків Сєвєродонецька. Фото з місцевих чатів

Кіно про «любовь та сво»

В так званій «днр» проводять зйомки кіно про «сво», яке матиме назву «20/22». Події стрічки нібито розкажуть про війну та «любовь», а головними героями фільму будуть московські студенти, які опинилися в цей час на Донбасі.

Кадри зі зйомок фільму в Маріуполі

Кадри зі зйомок фільму в Маріуполі

Зрозуміло, що кіно матиме пропагандистське спрямування і розповість про героїв-«асвабадітєлєй». Цинізм окупантів проявляється в тому, що через зйомки в окупованому Маріуполі імітують звуки вибухів та стрілянини.

«І це у місті, де ще рік тому мирні жителі десятками тисяч вмирали через російські обстріли. Маріупольці в окупації психологічно виснажені і над ними продовжують знущатися», — коментує мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Таким чином, навіть без перегляду стрічки українці вже знають, чого ми там не побачимо, а саме — правди.

https://t.me/vchasnoua/55345

Донецькі «лайфхаки»

«У нас за графіком має йти вода — з 17:00 до 22:00. Зараз вже 21:15, води ні краплі немає… Однак йде на вулиці дощик, і в мене іде вода з даху — ось так набираю воду. За 10 хвилин — 5 літрів набирається. Такий у нас водопривід…»

Це коментар з відео дончанина. Схоже, що воду тепер в місті подають лише за графіками, точніше, як зрозуміло з відео, не подають. Влада окупантів не може забезпечити населення найелементарнішим. Однак, мешканці не засмучуються і майструють саморобні водоприводи — з трубок пляшок та дощової води.

Адже так і економніше, і жити цікавіше.

Сухпайки в супермаркетах

Росіяни не зраджують своїм вічним традиціям і продовжують демонструвати всю ницість своєї нації. Так, в супермаркетах Сєвєродонецька вже давненько торгують гуманітаркою — до цього всі вже навіть встигли звикнути.

Однак нещодавно у кіосках міста з’явилися нововведення — тепер там можна знайти печиво із сухпайків мобілізованих російських солдатів. Про це говорять самі мешканці міста та діляться фотографіями.

Звісно, адже «мобікам» це печиво і так не знадобиться, їм же скоро додому повертатися. У мішках.

Фото з місцевих чатів

Вгору