Партизани і ЗСУ змушують окупантів на Донбасі пакувати речі

Джерело:  sprotyv.info  /  11:34, 29 Вересня 2022

Незважаючи на широкомасштабні мобілізаційні заходи в росії та заяви путіна про те, що «мета СВО буде досягнута», йому вже не вірять навіть російські солдати, що дислокуються на території «лднр» та місцеві колаборанти

Незважаючи на величезні зусилля окупаційної влади щодо забезпечення безпеки проведення псевдореферендуму, українські сили опору продовжують діяти в тилу ворога та дають про себе знати. Активізація патріотичних сил на окупованих територіях відзначається разом із успішним наступом ЗСУ в Харківській області, а також поступовим просуванням на півночі Донецької області, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

У багатьох місцях під час проведення т.зв. «референдуму» поліція «лднр» виявляла листівки та написи антиросійського змісту. Наприклад, такі: «Донбас – це Україна», «Слава ЗСУ», «Смерть ворогам», «Окупанти – додому!». А напередодні проведення т.зв. «Референдуму» у Макіївці на проспекті Леніна жовто-блакитною фарбою було облито пам’ятник В.Леніну.

Ну, а найбільше партизани повідомляють про місця дислокації бойовиків та їхню техніку. Наприклад, як стверджують місцеві патріоти, 17.09.2022 завдяки було завдано удару по місцю дислокації російських окупантів і зрадників у м.Горлівці за адресою: пр. Леніна, 44. Окупанти знаходилися там під вивіскою «відділу боротьби з організованою злочинністю» м. Горлівка».

Кажуть, що з 19.09 бойовики розпочали підготовку до зміни місця дислокації і наразі перевозять частину вцілілого майна до будівлі недалеко від «Центрального ринку», де раніше знаходився «відділ міської статистики», вул. Рудакова, 17.

Партизани також з’ясували, що будівля колишнього магазину АТБ у м. Горлівка (на перетині вулиць Фадєєва та Корольова) використовується російськими окупантами для розміщення особового складу кількістю до взводу. А неподалік нього на території лінійного відділення міліції станції Микитівська продовжують розміщуватися російські підрозділи. Мінометники, які обстрілювали Горлівку (що ми писали) вже виїхали, але інші залишилися. Не інакше лихо буде – багато курять!

У місті Кадіївка (Стаханів) Луганської області перед т.зв. «референдумом» на території школи-інтернат №2, вул. Шосейна,14 було розміщено близько 100 бойовиків та 2 од. БРДМ, які були накриті маскувальною сіткою. Територія знаходиться під цілодобовою охороною кількох озброєних зрадників, але це не виключає потрапляння недопалків і туди.

Незважаючи на широкомасштабні мобілізаційні заходи в росії та заяви путіна про те, що «мета СВО буде досягнута», йому вже не вірять навіть російські солдати, що дислокуються на території «лднр» та місцеві колаборанти. Дехто вже запакував речі.

Як повідомляла група «ІС», у Мелітополі сили спротиву залишили недвозначне послання колаборантам.

Вгору