Перший жіночий бронекостюм «Рута Люта» презентував український виробник

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  08:48, 3 Вересня 2023

За даними заступника міністра оборони Дениса Шарапова, сьогодні у лавах ЗСУ близько 42 тисяч військовослужбовиць, п’ять тисяч з них перебувають на передньому краї, де виконують бойові завдання нарівні з чоловіками

Основна відмінність «жіночого» бронекостюму від «чоловічого» полягає у бронежилеті, створеному з урахуванням анатомії та фізіології жіночого тіла.

Український виробник сучасного технологічного бронезахисту «Українська Броня» пояснив, що в анатомічному жіночому бронекостюмі «Рута Люта», врахували все необхідне для забезпечення максимального комфорту та оптимального захисту всіх життєво важливих органів і вразливих місць.

Про новинку повідомили й у Жіночому ветеранському русі.

Як виявилось, «Рута Люта» розроблений з урахуванням технічної специфікації Міністерства оборони України.

Одяг має збільшену на 500% площу протиуламкового захисту порівняно з балістичними плитами, а це суттєво підвищує шанси уникнути поранень в умовах бойових дій.

Бронежилет для жінок «Рута Люта».

На сайті виробника йдеться про те, що бронежилети виготовляють для жінок будь-якого зросту та статури. Їхня базова вартість 18 тисяч 384 гривні.

До слова, їх можна доповнювати додатковими захисними протиуламковими модулями.

Анатомічна форма передньої панелі бронежилета з м’якого балістичного захисту створює щільне прилягання й убезпечує від потрапляння уламків в проміжки між жилетом і тілом.

У нових виробів «Рути Лютої» для жінок зручна конструкція, багаторозмірність, баланс ваги та площі захисту.

Читайте за темою:

Міноборони затвердило зразок жіночої літньої форми: фото». Нову форму можна носити навіть під час вагітності.

За даними заступника міністра оборони Дениса Шарапова, сьогодні у лавах ЗСУ близько 42 тисяч військовослужбовиць, п’ять тисяч з них перебувають на передньому краї, де виконують бойові завдання нарівні з чоловіками. За його словами, зручна військова форма одягу — це одна із важливих складових, адже наші захисниці носять її щодня.

Вгору