Поїхав на Херсонщину і повернувся з маленьким другом: історія одеського правоохоронця

Джерело:  www.048.ua  /  17:17, 29 Березня 2023

Повідомляють на сайті ГУНП в Одеській області

"Додому приїхав з почуттям обов’язку йти до кінця та маленьким другом". Найперше, що сказав заступник начальника ізолятора тимчасового тримання № 5 ГУНП в Одеській області Віталій Стоянов, повернувшись із відрядження з деокупованої Херсонщини.

Повідомляють на сайті ГУНП в Одеській області

У складі зведеного загону поліції Одещини Віталій Стоянов у нескореному Херсоні допомагав тамтешнім правоохоронцям проводити стабілізаційні заходи. Він ніс службу на блокпостах, проводив фільтраційну та контррозвідувальну діяльність.

«Попри те, що Херсон постійно обстрілюють російські війська, його незламні мешканці продовжують жити, активно відновлювати свої домівки, допомагати один одному. Це – місто нескорених», - поділився враженнями про місцеве населення лейтенант поліції.

Серед нього він провів 60 діб. «Хочу бути корисним своїй державі, допомагати всім, хто цього потребує», - пояснив правоохоронець свою мотивацію, тримаючи на руках врятоване цуценя. Його він знайшов у закинутій будівлі під час проведення фільтраційних заходів. Песика назвали Топазом на честь свого блокпоста. Тепер малий буде жити вдома у поліцейського, стане другом для його сім’ї.

Із Херсона Віталій Стоянов повернувся з чітким усвідомленням того, що знаходиться на своєму місці і рухається у правильному напрямку – у бік перемоги. Поліцейський переконаний, що вже скоро поїде з побратимами виконувати стабілізаційні заходи до Криму.

Вгору