Повертаємо наших захисників з горнила війни...

Джерело:  vchasnoua.com  /  16:44, 18 Жовтня 2023

Пошуковий загін «Плацдарм» потребує авто для вивезення тіл полеглих військових

Організація «Плацдарм» працює з 2014 року. Волонтери шукають тіла загиблих українських військових і повертають додому, аби рідні могли належно провести їх в останню путь.

Фото: Євген Васильєв

Пошуковий загін Асоціації дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» оголосили збір на авто — для пошуку і вивозу загиблих військових з місць проведення бойових дій. Необхідна сума — $ 7 тис.

«Пропонуємо взяти участь у спільній справі з повернення душ наших хлопців і дівчат з горнила війни, — пише керівник пошукової групи Олексій Юков. — Від нашої спільної підтримки й допомоги залежить можливість рідних провести в останній шлях тих, хто ціною власного життя зберігає майбутнє кожної родини в нашій Україні».

Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку: 5 168 755 466 425 358 Юков Олексій.

Карта дружини Олексія 5 375 411 415 689 582 Калугіна Євгенія

Олексій Юков займається евакуацією тіл вже 23 роки. У мирний час — це були солдати радянської армії, з початком військової агресії рф — це загиблі українці. Пошукова група під назвою «Плацдарм» розпочала роботу в 2014 році. Тоді активістам організації довелося перекваліфікуватися та стати першими, хто в районі Слов’янська почав займатися пошуком тіл загиблих внаслідок військових дій навесні 2014 року.

«Життя — це те, що неможливо повторити і промотати. І тут, серед води та комишу, згасали надії тих, хто ціною власного життя зупиняє каток війни, — пише Олексій Юков. — Життя людині відміряно з декількох слів — „безвісти зниклий“. Тому ми тут, аби повернути їхні душі з горнила війни. Ми завжди на стороні тих, хто чекає повернення свого Героя. Для нас це найважливіша місія, бо доля нашої країни та майбутнього складається з їх імен і вчинків. Це і є наша історія боротьби, яка все ще триває. Тому ми завжди там де болять душі».

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1976433569402163&set=a.500348123677389&type=3&ref=embed_post

Возможно, это изображение 1 человек и текст

УВАГА!

РЕПОСТ!

« Потрібна допомога у зборі коштів на пошукове авто «пікап» - для пошуку й вивозу загиблих Героїв з місць проведення бойових дій.
Необхідна сумма зборів - 7000 тис доларів
Звертаємось до вас і пропонуємо прийняти участь у спільній справі з повернення душ наших хлопців і дівчат з гарнила війни.
Пам’ятайте що від нашої спільної підтримки і допомоги залежить можливість рідних і близьких провести в останній шлях тих хто ціною власного життя зберігає майбутнє кожної дитини і кожної родини в нашій Незламній і Незкореній Украіні !!! »

Монобанк
4441111138301274
Вдячні усім хто допомогає і приймає участь у спільній справі.
ТРИМАЄМО НЕБО РАЗОМ

Вгору