Приїдуть за 5 хвилин. В школах Києва впроваджується альтернатива фізичній охороні

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:19, 15 Октября 2020

У київських школах впроваджується альтернатива фізичній охороні. На виклик сторожа або вахтера до навчального закладу приїздитиме «Муніципальна охорона»

Як повідомляє ТСН, вже наступної неділі, 25 жовтня, відбудуться вибори, а вже зараз можна піти й перевірити своє ім’я в списку на виборчій дільниці, більша частина яких – у школах. В школи під час пандемії не пускають сторонніх, і далеко не в кожній школі є охорона. Саме тому підключать “Муніципальну варту”.

«Зараз в експериментальному режимі за критичних ситуацій реагуватиме «Муніципальна охорона», яка приїде за 5 хвилин після натиснення тривожної кнопки вахтером чи сторожем», – повідомили у КМДА.

Також в адміністрації поінформували, що зробили усе, аби школярі не перетиналися з виборцями, які до голосування 25 жовтня, можливо, захочуть перевірити своє ім’я у списках на дільницях (які зазвичай розташовують саме в школах).

«Oдна з причин ранніх канікул – аби діти та виборці не перетнулися. До них виборчі комісії мають організувати намети на вулиці» — повідомили в адміністрації.

 

Наверх