Пропаганда в ділі: дітей з окупованих територій змушують писати листи російським солдатам

Джерело:  vchasnoua.com  /  12:06, 30 Листопада 2023

російські загарбники активно працюють над українськими дітьми в окупації. Вони вкладають їм у голови любов до росії й прославляють війну

Російська пропаганда спотворює свідомість українським дітям. Окупанти використовують їх на тимчасово окупованих територіях для прославлення війни, повідомляє Центр національного спротиву.

«На захоплених землях в початкових класах шкіл проводиться акція „лист солдату“. В межах неї пропагандисти цинічно змушують українських дітей під диктування „вчителя“ писати листи окупантам», — пишуть в ЦНС.

Крім цього, керівництво рф віддало наказ аби школярів з окупованих територій частіше вивозити до росії, щоб насичувати їх російською пропагандою.

Скриншот з російських джерел

Так нещодавно школярів так званих «л/днр», окупованих територій Запорізької та Херсонської областей відвезли до Москви та Санкт-Петербурга. Дітям провели екскурсію у «рамках всеросійської програми культурно-просвітницьких маршрутів «культурна карта 4+85».

З 20 по 24 листопада 600 українським хлопцям показали «принади рф»: Червону площу, Олександрівський сад, Замоскворіччя, Зоологічний музей, виставку-форум «Росія».

З 21 по 23 листопада 200 хлопців відвезли до Санкт-Петербурга, показали музеї політичної історії, російські залізниці, петропавлівські фортеці та музей «Театр-макет Петрівська акваторія».

Загалом насичують українських дітей всім «російським». Це свідчить про поступове вербування дітей любити рф і ненавидіти Україну. Таких екскурсій чимало, варто зауважити, що вони масові регулярні.

Крім цього, українських дітей залучають до організації «рух перших» — ніби то молодіжний рух рф створений для навчання, організації дозвілля підлітків і формування світогляду «на основі традиційних російських духовно-моральних орієнтирів». Черговий доказ про вплив пропагандистів на дітей.

За даними окупантів майже 13 тис. школярів та студентів приєдналися до цього руху у «днр». Робота ведеться Мангуському, Волноваському, Володарському районах, а також Маріуполі. Ці осередки пропаганди працюють на базі закладів культури, будинків творчості та вишів.

Вгору