Пропагандисти Кремля у окупованих Криму та Тирасполі

Джерело:  arc.construction  /  17:37, 12 Серпня 2022

Армякова була особливо «відзначеною» її злочинним керівництвом у період, коли вона протягом декількох років протиправно «керувала кореспондентським пунктом» «загальноросійської державної телерадіокомпанії» та каналів «Росія» та «Росія 24» в окупованому Криму

Останнім часом у окупованих агресором районах Молдови, так званій «придністровській молдавській республіці», було помічене активне «висвітлення» тамтешньою агентурою агресора діяльності російського «журналіста» Ольги Армякової.

До того зазначений пропагандист російських загарбників Армякова неодноразово виступала «модератором площадок» на так званих «щорічних прямих лініях» з Володимиром Путіним. Також вона готувала пропагандистські матеріали про обидва газові «північні потоки» росії, вела підривну проросійську роботу в Узбекистані.

Водночас Армякова була особливо «відзначеною» її злочинним керівництвом у період, коли вона протягом декількох років протиправно «керувала кореспондентським пунктом» «загальноросійської державної телерадіокомпанії» та каналів «Росія» та «Росія 24» в окупованому Криму.

За цю протиправну діяльність на підтримку агресора Армякова зокрема була «заохочена» фейковим «головою Криму» Сергієм Аксеновим у так званому «конкурсі» «Журналіст року – 2016» з отриманням «Гран-при» від ключового кримського колаборанта. «Журналістські статті» Армякової про нібито «подолання в Криму водної кризи» окупантами російська пропаганда поширювала й у 2020 році.

Наразі пригоди Армякової у Молдові не обмежуються її окупованою частиною, адже ця пропагандистка у якості «журналіста» телеканалу агресора «Росія 24» взяла інтерв’ю у екс-президента Молдови Ігоря Додона під час його перебування під домашнім арештом. Тим самим Армякова порушила постанову уряду про акредитацію представників іноземних медіа в Молдові.

Маючи родичів у Тирасполі, Армякова заздалегідь, наприкінці квітня цього року прибула у окупований росією регіон, що співпало за часом із серію «терактів в Придністров’ї». Армякова активно висвітлювала ці «теракти» у декількох пропагандистських телесюжетів, зокрема, й антиукраїнської спрямованості, для російської пропагандистської «інформаційно-аналітичної програми» «Вісті тижня» із Дмитром Кисельовим.

Цікаво, що російські загарбники спочатку планували забезпечити провокаційне «інтерв’ю» з Додоном від сумнозвісного пропагандиста агресора Семена Пегова, але потім було прийнято рішення про задіяння саме Армякової.

Метою відповідних «інтерв’ю» із російською маріонеткою Додоном, який перебуває під домашнім арештом у кримінальній справі про пасивну корупцію, незаконне збагачення, державну зраду і фінансування політичної партії злочинним угрупованням, є не тільки поширення російських наративів самим екс-президентом Молдови.

Це також й спроба з боку російських спецслужб щодо дискредитації уповноважених молдавських структур, Служби інформації та безпеки та Бюро міграції та притулку, які нібито «не спромоглися» забезпечити належний режим домашнього арешту Додона.

Отже, російський «журналіст» наразі «вдало використовує» в Молдові напрацьований у окупованому Криму досвід підривної діяльності та провокацій.

Додатково нагадаємо, що низка «придністровських» політиків сприяють поширенню відповідної антиукраїнської та антимолдовської пропаганди російських окупантів, активно користуючись наявними у них українськими паспортами та тими можливостями пересування, які вони надають.
Мова, зокрема, йде про ватажка «Придністров’я» Вадима Красносільського, тамтешнього поточного «голову уряду» Олександра Розенберга та «міністра закордонних справ» Віталія Ігнатьєва.

Вгору