Серед мешканців Київського зоопарку створили нові пари

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:32, 6 Березня 2023

У Київському зоопарку створили 19 нових пар

Про це розповіли у столичному звіринці.

“Цієї весни у Київзоо створено понад 19 нових родин, і це на додачу до вже існуючих. Пари та родини створюють з різних причин — когось для розмноження, а когось просто для компанії — згідно Плану колекції. Це складна і дуже відповідальна робота для усіх співробітників зоопарку”, — зазначили в Київзоо.

Торік столичний зоопарк поповнився 300 новонародженими малюками, а ще майже 400 тварин з постраждалих регіонів отримали тепло та прихисток.

Возможно, это изображение птица, природа и текст «K UKRAINE T»

Возможно, это изображение природа и текст «KY UKRAINE»

Возможно, это изображение на открытом воздухе и текст «UKRAINE»

Возможно, это изображение олень, природа и текст «UKRAINE»Возможно, это изображение животное, на открытом воздухе и текст «UKRAINE»Возможно, это изображение эму и природаВозможно, это изображение птица, природа и текст «K UKRAINE»Возможно, это изображение пестрая неясыть и природаВозможно, это изображение текст «KYY UKRAINE»Возможно, это изображение попугайВозможно, это изображение сухопутная черепаха и природаВозможно, это изображение текст «UKRAINE»

Возможно, это изображение животное и природа

Возможно, это изображение на открытом воздухе

“Яких тільки родин не побачиш у Київзоо — і лускаті, і пернаті, і пухнасті. Так, для врятованої мартишки де Бразза на ім’я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім’я Сіл. Сірому журавлю Сірку знайшли прекрасну супутницю Роксолану. Для нашого грифа Гарі колеги передали двох симпатичних пернатих “дівчат”. Табун благородних оленів з п’яти самиць отримав нового благородного вожака Нео”, — розповіли в Київському зоопарку. Окрім того, для новоствореної родині єнотів облаштовують родинне ранчо. Сімейка єнотів в Київзоо складається з 16 особин, серед яких дев’ять врятованих від війни.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Київський зоопарк змінив графік роботи.

Вгору